logo

Кейтеринг – це дорого?

Незважаючи на те, що кейтеринг сьогодні вважається звичною та достатньо популярною послугою, – досі знаходяться люди, які вважають, що це дорого. 

Тому й з’явилися ми – команда, яка готова спростувати цей міф та показати, як все працює насправді.

Базове завдання кейтерингової компанії полягає у підготовці виїзного ресторану на будь-яку локацію (бенкетний зал, котедж, ліс, озеро чи пляж). Тому, будьте готовими, що з самого ранку на територію проведення святкування, почне з’їжджатися чимала команда організаторів, яка привезе із собою кухонну техніку, посуд, меблі, продукти та напої. Допоки Ви тільки прокидаєтеся – ціла група ентузіастів вже запускає цілі процеси підготовки. Якщо Ви проявите бажання – до роботи долучаться флористи, декоратори і люди, які відповідають за світло та звук.  Все працює, як один механізм, і здійснює необхідні процеси виключно за Вашими вказівками, бажаннями та ідеями. Свято ще не розпочалося, а Ви вже зекономили свій час, який б затратився на оформлення ресторану. До того ж, приберегли свої нерви, адже кейтеринг працює таким чином, щоб усунути всі можливі ризики.

Проте є люди, для яких цього твердження замало. Вони говорять, що кейтеринг все-одно виходить дорожчим в силу оплати обслуговування та роботу персоналу.  Так, звісно, кінцевий чек, врахує цей нюанс, але звичайні ресторани роблять це ж саме!  До того ж, при грандіозній вечірці, в ресторані необхідно залишити значні чайові, в той час, як кейтерингові компанії завжди йдуть назустріч клієнту. Часто вони оформлюють програму лояльності для постійних користувачів та роблять знижки на великі замовлення.

Надіємося, ми допомогли Вам зрозуміти, що кейтеринг – це доступна та приємна послуга, яка вміє виготовляти смачні емоції 😉