logo

10 світових кулінарів про те, як вдихнути нові ідеї в кейтеринг (Частина 1)

Цього разу ми підготували ідеї та думки всесвітньо відомих кейтеринг-кухарів, які точно знають, як реалізувати нові, нетипові та навіть дивні, на перший погляд, ідеї.

Лесли Ценг. Marcey Brownstein Catering

Працює в кейтеринг-індустрії 11 років. Черпає натхнення із скрупульозної китайської техніки малювання гонгбі, через що її унікальні страви завжди наповнені дрібними деталями, які хочеться розглядати знов і знов.

Свою роботу вона пояснює ідеєю подати міні-овочі, урожай яких припадає на початок літа.

«Це повинно виглядати грайливо, але не безглуздо чи дивно. До того ж ця ідея дає змогу компенсувати відсутність композицій із квітів на столі».

Рошан Уанасінгха. Encore Catering

Вже рік створює страви для корпоративів Nike і BMW та навіть встиг організувати весілля на мільйон доларів.

«Одного разу я замовив зелений чай в одному китайському ресторані. Я подивився на чайник і подумав, що морозиво, подане на чайнику, виглядатиме цікаво. До того ж, сама ідея подачі чогось холодного до теплого напою звучить інтригуюче. Це як подати морозиво на воді, що парує».

Метью Донеган. Max Ultimate Food

Випускник Бостонського університету за спеціальністю готельного менеджменту, який довго жив в Парижі. Повернувшися в США, він керував двома ресторанами протягом 10-ти років, поки не приєднався до кейтеринг-команди.

«Кейтеринг — це завжди про сміливість. Ви повинні йти на ризик. Мої колеги говорять, що я зійшов з розуму, коли я вигадую ще одне складне меню для великих заходів. Але я завжди відповідаю: «Ви не можете чинити опір прекрасному».

Джуліан Алонзо. Шеф-повар кейтерингової компанії Neuman’s Kitchen

Почав працювати в сфері кейтерингу в 16 років. Пізніше отримав освіту в Французькому кулінарному інституті, працював  в Maxim’s і Guy Savoy. Зараз готує для Lowline Anti-Gala та для благодійних вечорів для Міжнародної асоціації дизайна інтер’єрів.

«Одного разу я грав з своїм сином в шахмати. І він щоразу обіравав мене, тому що всі мої думки були зайняті уявленнями про те, як красиво виглядатиме шахматний тартар, над яким я розпочав роботу».

Міріам Кордова. Викладає в New York Food and Hotel Management School

Навчалася кулінарному мистецтву в Мадриді. Кордова відточувала свої навички у готелі Betsy Ross, поки не очолила кулінарний напрямок  Shiraz Events в Майямі.

«Ми завжди шукаємо способи подати класичні страви по-новому».

Боб Спігаль. Шеф-кухар, який обслуговує мистецькі заходи

Відомий своїм незвичним підходом до сервірування страв.  Боб — прихильник фуршетної видачі страв на пробу, без столових приборів чи тарілок.

«Ми хочемо, щоб гості відчули такі емоції, ніби вони потрапили в традиційну траторію».

Крістофер Метьюс — власник ресторану, який спеціалізується на обслуговуванні кейтеринг-заходів для авіакомпаній та круїзних лайнерів

Протягом 5 років працював шеф-кухарем в Eatertainment. Любить балансувати між смаками, текстурами та барвами.  Робить акцент на сезонних інгредієнтах

Відомий тим, що спершу розмальовує тарілки і лиш згодом – готує саму страву.

«Ці страви — це баланс між простотою та елегантністю, сушею та океаном. Це приклад моєї філософії — робити страву простою за рахунок використання невеликої кількості звичних компонентів і лиш потім розставляти акценти на тарілці».

Елайна Вазкез. Власниця кейтерингової компанії в Чикаго

Свій стиль роботи Вазкез називає «стильні мініатюри». Зменшенню вона піддає все: від бургерів до тако. Її концепція користується попитом в модних дизайнерів та режисерів.

«Для одного заходу меню складалося із всього, що можна було взяти з собою на пікнік. Але представлено це було в модній інтерпретації».

Ендрю Кавітоло. Засновник Riviera Caterer

Сімейні рецепти із італійського ресторану свого батька, він вдосконалив у нові форми та витвори.

«Ми беремо за основу зовсім прості ідеї та робимо із них інтерактивну гру».

Шоун Дулін. Власник кейтерингової компанії, яка обслуговує Організацію сучасного мистецтва

Серед колег його прийнято називати інженером світової кухні.  Він любить створювати меню з етнічним підгрунттям, включаючи в меню і елементи сучасної індійської кухні, і святкові єврейські страви. Щороку його кейтерингова компанія обслуговує більше тисячі заходів, а серед їх замовників давно укорінився Burberry.

«Ми хотіли поєднати курку тандурі та салат мунг-дал-ка в одійн закусці. Коктейлі ми подавали на навантажувальних доках. І щоб підкладка, на якій ми подавали закуску не розмокла від вологості, поки ми несемо її з кухні до доків, ми вирішили покласти її на чіпси з листя. Щоб гостям було зручніше брати блюдо, ми перевернули миски і зробили з них щось на кшталт п’єдесталу для закуски».