logo

Ще 10 світових кулінарів про те, як вдихнути нові ідеї в кейтеринг (Частина 2)

Метт Бенсівенга — ветеран кейтерингової індустрії, який працює в цій сфері вже більше 20 років. Саме він розробляв концепти для 15 закладів усієї країни. Його кухня — це інноваційний приклад хай-енд кухні, проте сам Бенсікенга надає перевагу звичайним фрикаделькам.

«Яєчна шкаралупа – чудовий посуд, в якому ідеально поміщаються різноманітні страви. Ми наповнюємо їх шоколадним мусом, крабами та іншими начинками».

Метью Різник з раннього дитинства обожнює місцеві американські продукти. Отримавши диплом, він почав працювати в готелях Marriott і Myriad Restaurant Group, поки не приєднався до команди Great Performances. Відомий тим, що використовує виключно ті продукти, які доступні в радіусі 100 метрів.

«У наших водах водяться відмінні морські гребінці. Їх добре їсти восени. До того ж, цей сезон багатий на яблука, які ми й об’єднали в одну страву та подали її в трьох різноманітних варіаціях».

Моллі Джонсон кухарка в закладі Limelight Catering, який обслуговує їжею приблизно 1000 заходів у рік, а також компанію Google. Моллі спеціалізується на середньоазіатських та ліванських кухнях.  

«Ми малюємо смуги на тарілці. Це робиться медом, або нектаром айви, якщо страва веганська. Потім посипаємо смуги приправами. Так на наших тарілках поєднуються паприка, тмин, куркума, фенхель та безліч інших спецій, які додаються й до основної страви».

Роб Гарсо любить сирі продукти та дрібні деталі. В його списках клієнтів H&M, Twitter і Keep a Child Alive. До цього, він досі знаходить час заходити на місцеві ринки.

«Ідея полягала в тому, щоб взяти продукти із звичного життя та приправити їх по-новому».

Хізер Вівер вирішила, що буде поваром ще з дитинства.  Закінчивши кулінарну школу, почала працювати в дорогих ресторанах. Її любов до традиційних страв в комплексі із креативною подачею зробили її провідною кухаркою в Occasions Caterers, де зараз проходять експерименти із новими стравами.

«Намагаючися дати страві нової інтерпретації, потрібно враховувати традицію та культуру інградієнтів. Тоді це виглядатиме ефектно, гармонічно та функціонально».

Хьюго Вельтман вчився в Парижі. Згодом переїхав в Америку, де розпочав обслуговувати заходи масштабних кінокомпаній, в тому числі й вечірки Золотого глобуса.

«Більшість поварів демонструють, що вони вміють. Але моя задача — зрозуміти, чого хоче клієнт і зробити це найкращим чином. Я роблю це в новій, оригінальній манері. Не важливо, йде мова про класичні страви чи авторську кухню. Саме деталі виконання відрізняють одну команду від інших».

Стела Баларіни розпочала діяльність в сфері гастрономії, з курсів кулінарії в Італії, вважаючи це тимчасовим хобі.  Проте це захоплення швидко переросло в бізнес. Так з’явився заклад Scoozi Events, який відомий своїми грайливими презентаціями.

«Ідея з меню, яке можна з’їсти, наштовхнула мене на думку зробити їстівним взагалі все на столі. В нас навіть був захід на котрому 95% приборів, посуду та декору стали їстівними».

Вайдотас Карсокас і Бріттані Феррін — сімейний кулінарний дует, який народився в одному із ресторанів Чикаго. Після цього пара організувала кейтерингову компанію, яка сьогодні обслуговує таких клієнтів як Louis Vuitton і Chanel.

«Ми завжди намагаємося відійти від звичних тарілок, даючи таким чином нову тему для обговорень. Тому наші гості оцінюють не лише смак їжі. В якийсь момент ми зрозуміли, що розташовуючи їжу вертикально, працює елемент інтерактивності і нам вдається добитися бажаного вау-ефекту».

Шенон Шафер працював шеф-поваром в Kennedy Center, організовуючи кейтерингові заходи мерії Вашингтону. Його люблять за експериментальну інноваційну кухню. 

«Найцікавіше в презентаціях те, як получаються перлини із моцарелли. Молекулярна гастрономія за останні роки стала більш відомою, і ми намагаємося використовувати її всюди, де лише можливо. Проте, в цей ж час, ми подаємо і традиційні страви, до яких люди вже звикли».

Джені Гласгоу довгий час працювала в рекламі, перш ніж стати поваром. Зараз спеціалізується на ресторанній кухні.

«Один наш клієнт попросив, щоб йому подали страву із wow-ефектом.  Нам не хотілося вдаватися до типових трюків, адже головним в нашій роботі все-таки є смак страви. Так і з’явилася нова страва: бульйон, який стає яскраво-рожевим за рахунок шматочків желе із буряка, які лежать на дні тарілки».

 

0