logo

5 причин обрати корпоративне харчування

Пов’язане зображення

На загал, корпоративне харчування може здаватися лише зайвою статтею витрат. Та на практиці виявляється, що воно здатне не лише згуртувати та подружити ваш колектив, а й покращити загальну ефективність роботи.

Розповідаємо про п’ять надзвичайних переваг корпоративного харчування та доводимо, що здорова та смачна їжа — важливий елемент корпоративної культури та вправний інструмент для підвищення продуктивності.

Гуртує команду

Як зробити робочу атмосферу приємнішою? Успішні корпорації вже давно виділяють великі бюджети для того, щоб зробити офіс не лише комфортним для ефективної роботи, а й зручним для відпочинку.

Корпоративне харчування — один з перших та найважливіших кроків для згуртування колективу. Навіщо чекати виїзної team building сесії, якщо кожного дня під час обідньої перерви ваші співробітники не лише отримуватимуть задоволення від смачної їжі, а й спілкуватимуться у неформальній атмосфері?

Покращує атмосферу

Нейропсихологи доводять, що регулярні короткі перерви від роботи сприяють кращій концентрації під час робочого процесу. А динамічний робочий процес — на противагу кільком годинам безперервного сидіння за комп’ютером — забезпечує гнучкість нейронних зв’язків та створює найкращі умови для креативності.

До речі, корпоративне харчування від Кейтеринг Вишиванки не лише гарантує свіжі та яскраві смаки під час обіду, але й пропонує послуги бариста, аби ваші перерви на каву були не лише смачнішими, але й коротшими. Варто тільки захотіти — і кава вже у вашому горнятку.

Полегшує побут та економить час

Уявіть, що кожного ранку, збираючись на роботу, чи щовечора, після важкого дня, ваші колеги витрачають дорогоцінні хвилини на те, щоб забезпечити собі обід наступного дня.

Результат пошуку зображень за запитом "корпоративне харчування"

Скільки часу вони витрачають на приготування та миття посуду? Кілька хвилин чи кілька годин щодня? А скільки часу вони витрачають, стоячи в черзі, щоб пообідати у ресторані чи фастфуді поблизу офісу?

 

Якщо ви обираєте корпоративне харчування, ви вивільняєте час своїх працівників для сну чи активного відпочинку та зберігаєте їхні сили для продукування нових ідей.

А замовляючи корпоративне харчування від Вишиванки, ви економите і свій час, адже усі організаційні моменти — від облаштування кухонної зони до вивозу сміття — ми беремо на себе.

Підвищує працездатність

Задоволений співробітник = ефективна праця. А співробітник, який отримує радість від самостійно обраної, приготованої зі свіжих продуктів та за сучасними рецептурами їжі, просто не зможе працювати так само, як і раніше.

Енергія та настрій, отримані під час обіду, з легкістю трансформуються у завершені робочі завдання чи інноваційні пропозиції.

Підтримує імідж працедавця

Бізнес-аналітики виділяють турботу про працівників як один з провідних трендів управління персоналу. Адже якщо ви піклуєтеся про те, щоб до вашого компанії приходили лише найпрофесійніші спеціалісти, ви маєте бути готові до конкуренції з іншими компаніями.

У сучасних умовах ринку праці підтримка іміджу працедавця — необхідний елемент ефективного рекрутингу.

Замовляючи корпоративне харчування ви не лише демонструєте вдячність до тих колег, які вже з вами, а й робите внесок у конкурентні переваги вашої компанії на ринку праці.

0