logo

8 актуальних кейтеринг-трендів

Кожного сезону з’являється все більше свіжих кейтеринг-трендів, які дають організаторам все більше можливостей здивувати гостей своїми стравами та напоями.

Презентуємо Вам 8 свіжих трендів, які, на думку світових спеціалістів, повинні вистрілити в цьому сезоні.

Експерементальний кейтеринг

catering-lviv

Команда поварів у відділі Drake, що в Торонто, вважає, що в цьому сезоні актуальними будуть наочні станції громадського харчування, так як все більше гостей цікавляться як готуються їх страви.

Популярними, до прикладу, стануть паста-станції, які дозволяють гостям спостерігати як шеф-кухар виготовляє пасту із першого кроку, ефектно перетворюючи борошно в лапшу.

Такий спосіб подачі не просто піднімає довіру гостей, але й розпалює їх апетит задовго до презентації страви.

Класика з сучасними акцентами

catering-lviv

Ще однією тенденцією, є виграшне поєднання класичних страв та новочасних акцентів.

Наприклад, ресторан Acacia House в Каліфорнії, подає класичну нарізку овочів crudité, використовуючи для презентації лід та хумус з насіння соняшника та конопляної олії.

Азіатські страви барбекю

catering-lviv

Джастін Андерсом, директор з гостинності в Zeppelin Station в Денвері говорить, що зараз актуальними є барбекю-страви з азіатськими гарнірами. До таких страв можна віднести корейську смажену курку із рисом.

Овочеві напої

catering-lviv

Мережа Kimpton Hotels & Restaurants нещодавно випустила свій четвертий щорічний прогноз кулінарних та коктейльних тенденцій, серед яких виразний акцент впав на використання овочів не тільки для приготування гарнірів, але й їхнього залучення, як основи для коктейлів.

Тому вже скоро очікуємо побачити мікси моркви, гарбуза, редиски, квасолі та всього іншого, що потрапить в руки кухарів-експерементаторів.

Скандинавская кухня

catering-lviv

Kimpton повідомляє, що скандинавські закуски в цьому році стануть більше різноманітними.

Передбачається, що вже невдовзі асортимент рибних страв розшириться і зіркою столів стане лосось із сиром, кропом, огірком та французькою гірчицею.

Страви, які ефектно виглядають в Instagram-акаунтах

catering-lviv

Ще один кейтеринг-тренд громадського харчування, який точно залишиться з нами ще на тривалий час — це естетичні Instagram-профілі. В такий спосіб своє меню рекламує бар Outsider, які нещодавно створили коктейль з вишнею, прикрасили його різноманітними рослинами, створивши контрасти кольорів та подали лаконічну трубочку в смужки, яка об’єднує весь концепт.

Це хороший спосіб заманити клієнтів, прорекламувати новинки в меню та просто дати змогу клієнтам насолоджуватися процесом створення свіжих фото.

Новий погляд на кейтеринг-стіни

catering-lviv

Стіни з крендельків та пончиків стали звичною прикрасою важливих подій.

Цю тенденцію підхопила кейтеринг-команда Eatertainment з Торонто. Вони пропонують клієнтам симпатичні стіни, виконані з різноманітних макарунів, зроблених в техніці омбре.

Здорове харчування

catering-lviv

Andrea Correale, засновник та генеральний директор нью-йоркської кейтеринг-компанії Elegant Affairs, стверджує, що 2018 рік – це рік здорового харчування.

Найпопулярнішим стане варіант з баром, який пропонує різноманітні інгредієнти в екологічному стилі Buddha Bowl, які, зазвичай, складаються із овочів та здорових круп.

 

Сподобалася наш підбірка трендів? Хочете спробувати  щось із перелічених варіантів? Напиши нам! І ми обов’язково організуємо для Вас свято, яке відповідатиме усім сучасним трендам.