logo

Ідеальний кейтеринг-фуршет: коли справа в деталях

У даній статті ми поговоримо про те, як оформити фуршетні лінії, забезпечити зручну видачу, організувати вишукане свято та не опустити жодну деталь. 

Розглянемо приклад, коли до нас звертаються замовники із завданням організувати фуршет на 100 осіб. Звісно, що це має бути ситно, вишукано і недорого!

З чого ми розпочинаємо?

Основна частина грошей піде на кейтерингові послуги: їжу, логістику та обслуговування. Разом з тим ми виділяємо зусилля на декор, спеціалізоване обладнання та флористику.

Щоб забезпечити максимальний комфорт та розташувати все необхідне – ми можемо дещо змістити класичне накриття фуршетних ліній. Все задля якомога кращої та ергономічнішої зони для проведення заходу.

Також нам допомагає різнорівневе розташування страв. Це робить фуршет менш офіційним та більш святковим. Придає йому певної легкості. Часто це відбувається за допомогою різних видів келихів, прикріплення різних страв за різними позиціями, за логікою їх видачі.

З останнім досвідченим командам допомагають спеціальні конструкції («рівні» – металеві, ковані або дерев’яні) чи скляні геометричні куби.

Проте найосновніший акцент ми намагаємося робити на виді та кольору посуду на яких видаються канапе, закуски або десерти. Можна викладати все в одній колірній гамі (використовувати тільки чорний фарфор,  тільки білий чи під золото). Можна групувати кілька кольорів. Зосереджуватися на одній формі, або міксувати квадратні, круглі, трикутні тарілки. Чи зробити викладання на дерев’яному посуді. Популярність  набирає викладка на дзеркалах або склі, що дає можливість робити акцент на самій їжі. Та й виглядає тоді стіл більш вишукано.

Звісно, все залежить від концепції заходу та побажань замовника.

Як прикраси, на столі між тарілками, можна використовувати різні інгредієнти з кухні шеф-кухаря: кавові зерна, цільні горіхи, перець, сушену гвоздику або ароматні палички кориці. Для надання легкості використовують пелюстки свіжих квітів або hand-made композиції з підручних засобів.

Не можна обійти увагою і саму фуршетну лінію. Столи можна розставити однією фуршетною лінією, так і групами з 2-3-ох столів. Часто створюються  різноманітні конфігурації (найпопулярніші з них – буквою «П» або буквою «Г»). Знову ж таки, це залежить від приміщення для фуршету.

Всі ці нюанси здатні забезпечити максимальний комфорт та затишок вашого свята, надати йому вишуканого вигляду та здійснити усі бажання!

Звертайтеся і ми допоможемо з організацією найкращого фуршету!