logo

Кейтеринг для наймолодших: доставка їжі в дитячі садочки

Кейтеринг універсальний! Так-так! Ми продовжуємо розповідати про його особливості, щоб переконати кожного, що це не тільки доставка їжі та обслуговування весіль, а цілий комплекс різносторонніх послуг, які полегшують життя та дбають про кожного клієнта.

Серед опцій кейтерингу заховалася й та, яка обслуговує наймолодших та найпримхливіших клієнтів – Ваших дітей.

Ми поговорили з людьми, які вже скористалися цією послугою та вирішили поділитися відгуками задоволених батьків.

Анастасія

Я, як кожна мама, дуже хвилювалася не лише за адаптацію своєї дитини в незнайомому для неї місці, але й за харчування, яке їй нададуть коли мене немає поруч. В мене самої дитячий садок асоціюється із ледь-ледь підігрітими макаронами та слабо завареним чаєм. І це точно не той раціон, який -бажають батьки своїм дітям.

Коли почула, що в неподалік нашого дому є садок в якому практикують доставку їжі із хорошого ресторану, куди ми до того ж часто навідуємося із сім’єю – стало цікаво дізнатися більше. Я поговорила з вихователями, які пояснили мені, що ціни на місячний кейтеринг та обслуговування кухарями дитсадку практично рівні. Порівнявши два меню, я зрозуміла, що готова платити на кілька гривень більше, але моя дитина отримує добову норму риби, овочів та фруктів.

З того часу вже пройшов рік і я жодного разу не пошкодувала про своє рішення. Кейтеринг в дитячі садки – це одна із засадничих речей для усмішок ваших дітей!

Тарас та Віра

Ми довго обирали хороший дитсадок для нашої доньки. Серед головних умов, звісно, було здорове харчування.

Все найкраще – дітям, про це знають всі. Але, коли справа доходить до практики про цей факт багато хто забуває.

Ми чули багато історій про дітей наших друзів, які навідріз відмовляюся від сніданків та обідів в своїх дитсадках і тому дуже хвилювалися за те, як підуть справи в нашому випадку.

Якось ми запропонували нашій групі замовити на обід крем-суп, бо знали, як сильно їх полюбляє наша дочка. Результат перевершив себе. Усі діти були задоволені, а тарілки порожніми! Виховательки казали. що такого ажіотажу не було давно…

Після цього ми проводили подібні ініціативи кільки разів на місяць, а зараз думаємо повністю перевести дітей на кейтеринг-харчування. Це, насправді, зручно!

Дарина

Я достатньо ініціативна мама, тому вирішила змінити умови й в дитсадку сина. Так була створена комісія контролю та якості харчування. Ми з іншими батьками навідувалися в столові та перевіряли якість їжі. На жаль, вона була не найкращою…

Порадившись, наша комісія вирішила спробувати самоорганізуватися та вигадати альтернативне постачання продуктів в садок. І тут виникла прекрасна ідея – кейтеринг!

Плюсів такого способу просто не перелічити!. По-перше, дітям доставляють високоякісну та корисну їжу. По-друге, не треба окремо платити за продукти та за роботу нянечок-кухарок. По-третє, це дійсно смачно!

Надіємося, невдовзі ця тенденція вийде за межі кількох груп в дитсадку! Тим паче, подивіться, які щасливі наші діти, коли їм привозять ці яскрави страви з чудовим декором!

 

Якщо ви хочете приєднатися до цих задоволених батьків – не зволікайте! Кейтеринг-обслуговування подбає про Ваших дітей та їхнє здорове харчування.