logo

Кейтеринг-обслуговування: спростовуємо найпопулярніші міфи

Ми вже спростували тезу про те, що кейтеринг – це дорого. Виявляється, довкола теми доставки їжі та кейтеринг-обслуговуваннякрутиться набагато більше міфів та помилкових уявлень, аніж ми могли собі уявити! Тому спішимо спростувати думки, які віддаляють клієнта від бажання скористатися цієї чудовою послугою.

Свіжість страв
catering-lviv

Ми часто чуємо , ніби-то страви готуються заздалегідь, тому потрапляють на захід несвіжими. Але прийшов час розповісти, як це працює насправді. При великому замовленні, деякі заготовки дійсно здійснюються заздалегідь, проте з’єднуються та заправляються усі інгредієнти вже на місці проведення події. По-перше, це дозволяє подбати за презентабельний вигляд, який може зіпсувати перевезення, по-друге, це точно збереже максимальну свіжість страви. До того ж, сучасна техніка, якої користуються працівники кейтеринг-індустрії, дозволяє зберегти смак продуктівмаксимально довго.

Та навіть незважаючи на цю опцію, більшість страв готуються безпосередньо на місці проведення свята. Для таких випадків весь інвентар, посуд і техніка приїжджає до Вас разом із кейтеринг-командою. Наприклад, гриль для приготування м’яса на виїзному барбекю-фуршеті.

А посуд чистий?

Правда в тому, що під час виїзного обслуговування ніхто не займається миттям посуду. Тому питання про чистоту хвилює багатьох людей, які звертаються в кейтеринг компанії.

Під час замовлення кейтерингу обумовлюється конкретна кількість гостей, на яку й  заготовлюється необхідна кількість посуду та столових наборів. Після святкування усе збирається та доставляється до спеціалізованих місць, де ретельно миється та дезинфікується. Тому будьте впевненими у чистоті посуду! 

Кейтеринг – лише для грандіозних подій

catering-lviv

Кейтеринг – універсальна послуга. Замовити можна все, що завгодно: романтичний обід на двох.

Родинне свято на десятьох. Тімбілдінг на невеличку компанію до двадцяти чоловік, або масштабний бенкет на сотню гостей. Кейтеринг справиться зі всім! Спеціалісти виїзного обслуговування однаково професійно обслуговують події зовсім різних форматів та розмірів.

Кейтеринг – це просто доставка їжі

Кожного разу, коли хтось каже, що кейтеринг – це просто і його можливо організувати самостійно без додаткових компаній – в професіоналів своєї справи з’являються ледь-ледь помітні сльози. Просто все виглядає тому, що кейтеринг – працює, як злагоджений механізм і гості просто не бачать половини складних та монотонних процесів.

Більшість кейтерингових компаній надають повний комплекс послуг. Це не просто організація харчування та обслуговування офіціантами, але й допомога в пошуці приміщення, оренда шатрів, оформлення залу та декорування.

catering-lviv

Чим активніше розвивається кейтеринговий бізнес – тим глобальніше вводяться нові послуги та функції. Тому, можливо, зовсім скоро, зателефонувавши в будь-яку кейтеринг компанію, Ви отримаєте комплексний та повний сервіс з проведення заходу.

Кейтеринг офіціанти не мають того ж рівня підготовки, що офіціанти в ресторанах

Як у ресторанах, так і на виїзді, офіціанти повинні володіти професіональними вміннями та навиками, а також знаннями з різних сферах обслуговування та різних форматів заходів.

До того ж, кейтеринг-офіціанти часто беруть на себе додаткові функції: від розваг, до спілкування із аудиторією. Тому запевняємо, в цій справі немає аматорів 😉