logo

Кейтеринг – це дорого?

Незважаючи на те, що кейтеринг сьогодні вважається звичайною та популярною послугою, досі знаходяться люди, які вважають, що це дорого. 

Ми прийшли, щоб спростувати цей міф та пояснити, як все працює насправді.

Базове завдання кейтерингової компанії полягає у підготовці виїзного ресторану на будь-якій локації (бенкетний зал, котедж, ліс, озеро чи пляж). Тому, будьте готовими, що з самого ранку на територію проведення святкування почне з’їжджатися чимала команда організаторів, яка привезе із собою кухонну техніку, посуд, меблі, продукти та напої. Допоки Ви тільки прокидаєтеся – ціла команда ентузіастів вже запускає цілі процеси підготовки.

Якщо Ви проявите бажання – до роботи долучаться флористи, декоратори і люди, які відповідають за світло та звук.  Все працює, як один механізм, і працює виключно під за Вашими вказівками, бажаннями та ідеями.

Свято ще не розпочалося, а Ви вже зекономили свій час, який б затратився на вказівки щодо оформлення ресторан та  нерви, адже кейтеринг працює таким чином, щоб усунути всі ризики.

Проте є люди, для яких цього твердження замало. Вони говорять, що кейтеринг все-одно виходить дорожчим в силу оплати обслуговування та роботу персоналу.  Так, звісно, кінцевий чек, врахує цей нюанс, але звичайні ресторани роблять це ж саме! 

До того ж, при грандіозній вечірці, в ньому треба буде залишити значні чайові.

Кейтерингові компанії завжди йдуть назустріч клієнту, оформлюючи програму лояльності для постійних клієнтів та роблячи знижки на великі замовлення.

Надіємося, ми допомогли Вам зрозуміти, що кейтеринг – це доступна та приємна послуга, яка вміє виготовляти смачні емоції 😉