logo

Кілька кроків, які здатні покращити Ваш кейтеринг

Кейтеринг – це сегмент індустрії громадського харчування, який активно зростає.

Разом з цим, цей сегмент не такий простий, як може здатися на перший погляд. Кейтеринг – складний бізнес, який вимагає унікального набору навичок, процесів та своєрідного обладнання.

Якщо ви початківець у сфері громадського харчування, хочете розширити свій бізнес, або думаєте про створення нової кейтеринговій компанії – ловіть рекомендації від Кейтеринг Вишиванка, адже ми в цій справ вже понад 10 років!

В цій статті викладемо три ключові кроки, здійснивши які ви зможете організувати відмінне харчування та першокласний сервіс.

Перша зустріч з клієнтом

Важливо знати якомога більше про свого клієнта, тому заплануйте першу зустріч, на якій ви дізнаєтеся більше про вподобання та очікування клієнтів. Це допоможе вам створити більш персоналізоване свято.

Під час зустрічі попросіть клієнта спробувати страви, які ви порекомендуєте. Надайте фотографії з минулих подій. Складіть мудборт із різноманітним оформленням. Покажіть різні варіанти кольорових палітр та запропонуйте вибрати той колір в якому буде проводитися свято. Якщо захід передбачає використання квітів – запропонуйте послуги флористів та продемонструйте фотографії сезонних квітів.   Слідкуйте за реакцією клієнтів і слухайте їх відгуки.

Ця зустріч дає розуміння клієнта, його бажань та очікувань.

Перед приготуванням

Оцініть кухонне обладнання та витратні матеріали. Кухні для кейтерингу можуть бути схожі на комерційні кухні, але деякі елементи  особливо важливі саме для організації виїзного харчування.

  • Термометри

Наявність точних харчових термометрів в кишені кожного співробітника громадського харчування під час заходу має вирішальне значення. Правильно відкалібровані термометри надають персоналу можливість уважно стежити за температурою продуктів і стежити за тим, щоб температура продуктів не виходила за межі небезпечної зони.

Презентація гарячих страв дуже важлива, і презентація – це більше, ніж зовнішній вигляд. Це ваш успіх.  І саме в цьому полягає різниця між хорошою їжею і відмінною.

  • Шафи для зберігання і банкетних візків

Підтримка температури та відмінного зовнішнього вигляду продуктів при їх транспортуванні – це ще одна проблема, з якою стикаються підприємства громадського харчування кожен день.

Шафи для зберігання і банкетні візки доступні в багатьох формах і розмірах, і багато хто з них розроблені спеціально для безпечної та успішної доставки харчових продуктів.

Заплануйте подію

Після того, як все підготовлено – прийшов час планувати захід. Встановіть терміни та розпочніть роботу над підготовкою приміщення.

  • Аудит приміщення.

Визначте, які об’єкти будуть використовуватися Перерахуйте всі предмети, необхідні для роботи.
Використовуйте інвентарний список. Створіть список інвентарю всіх предметів, які ви будете перевозити на місце. Він знадобиться після закінчення заходу, щоб переконатися, що ви перепакували все, що потрібно доставити  назад. Це допоможе вам уникнути втрати обладнання та витратних матеріалів.

  • Розрахуйте вартість.

При розрахунку витрат на заходи обов’язково класифікуйте витрати (наприклад, харчові продукти, робоча сила, обладнання та витратні матеріали).

  • Зберіть свій персонал заздалегідь.

Призначте обов’язки, опишіть тему вечірки, задайте очікування та алгоритм виконання. Роздайте контрольний список кожному відділу.

  • Графік постачання.

Переконайтеся, що витратні матеріали замовлені заздалегідь, щоб уникнути несподіванок, особливо якщо вам потрібен важкодоступний предмет. Підготуйте запасні або резервні лотки і помістіть їх в холодильник.

Надіємося, ми змогли допомогти! 😉