logo

Організація харчування для спортивних заходів

До основних клієнтських груп, яких обслуговують кейтерингові компанії, відносяться спортсмени, волонтери, персонал, судді, журналісти та інші групи людей, залучених до проведення заходу.

Глядачеві хочеться швидко перекусити та повернутися до перегляду, тому для них організовується харчування в форматі take away: хот-доги, легкі салати, бургери, тістечка, кава.

Технічний персонал і волонтерів годувати потрібно більш комплексно та збалансовано: сніданок, обід і вечеря гарантують сили для роботи протягом виснажливого дня.

Високопоставлені гості та керівний склад змагань — отримує широкий асортимент страв у форматі шведського столу або фуршету.

Харчування допомагає спортсменам досягати максимальних висот

Особлива увага приділяється розробці збалансованого меню для спортсменів. Якісна їжа допомагає  впоратися з інтенсивними фізичними та нервово-психічними навантаженнями в період змагань.

Спортивне меню повинно включати продукти з основних груп: зернові, м’ясо, риба, яйця, овочі, фрукти, жири та молочні продукти.

Кількість приготовленої та доставленої їжі безпосередньо залежить від виду спорту, яким займається спортсмен. Завжди важливо врахувати специфіку харчування, навантаження та кількість калорій, яку вони спалюватимуть при фізичних вправах.

Ефективна організація кейтерингу для спортивних подій

Як ми вже сказали, все залежить від того на кого саме пропонуватиметься кейтеринг: вболівальники, організатори чи самі спортсмени. Як правило, послуги замовляються комплексно, проте бувають винятки, коли кейтерингова компанія займається лише обслуговуванням фуршету для тренерів та спортсменів.

Для того, щоб забезпечити максимальну свіжість продуктів — ми створюємо заготовлення на нашому виробництві та доставляємо їх на місце проведення змагань. На цей момент меню вже підготовлено та погоджено із замовником, залишається лише закупити необхідну кількість продуктів і при необхідності найняти додатковий персонал.