logo

Що таке моно-кейтеринг?

Просто кажучи, це те ж саме виїзне обслуговування з однією особливістю: моно-кейтеринг надає лише одну категорію продуктів. Все меню складають заздалегідь продуманою тематикою, яка ідеально відповідає концепцією Вашого свята. І це більш цікаво, ніж може здатися на перший погляд.

Винний кейтеринг

Більше, ніж виїзний бар з вином

При такому кейтерингу існує ціла філософія презентацій, яка більше нагадує мистецтво чи інтелектуально-пізнавальне шоу, аніж просто проведення часу за баром.

На фуршетний стіл подають величезний асортимент різноманітного вина для дегустацій з професійно підібраними закусками. При цьому, головна родзинка такого кейтерингу не в алкоголі, а в його якості.

Сомельє грамотно підберуть бокали та сорти напоїв, запропонують спробувати їх та самостійно визначити сорт винограду. Розкажуть про історію напою, його виготовлення та просто цікаві факти пов’язані з тим чи іншим видом. Одним словом, цікаво буде всім!  

Сирний кейтеринг

Для справжніх гурманів 

Натуральні фермерські, італійські, австрійські та французькі сири. М’які та тверді сорти… Блакитні ніжні та делікатесні – всеможливі види сиру опиняться на Вашому святі, щоб подарувати справжню феєрію смаку.

Сирний кейтеринг надасть вишуканості будь-якому святу. Ну і, звісно, ситість. Відомо, що 200 грамів натурального сиру покривають добову норму білків, жирів та вуглеводів.

Рибний та м’ясний кейтеринг

Для поціновувачів елітарної кухні

Окрім стандартних рибних та м’ясних страв такий кейтеринг може похвалитися хамоном, паштетами, фермерськими ковбасками, ікрою, мідіями  та фуа-грою. 

При такому кейтерингу з’являється можливість вибрати і спосіб приготування: на вогні, коптити, підсмажити на вогні чи грилі чи влаштувати справжню барбекю-вечірку.