logo

Як вибрати банкетний зал для кейтеринг-весілля

Теплий сезон завершується, а це означає, що на зміну виїзним кейтеринг-церемоніям під відкритим небом повільно приходять банкетні зали з фуршетами. Що треба, коли розпочинаєш пошуки? Як вибрати те приміщення, яке стане не тільки комфортним, але й знаковим? Які критерії враховувати насамперед? Розповідає Кейтеринг Вишиванка!

Ціни

Один із найважливіших критеріїв, який допоможе зробити свято більш грандіозним.

Зустрічаючись із адміністратором залу, необхідно обговорити перелік важливих моментів:

 • чи можливе проведення кейтерингу в закладі
 • сума застави
 • чи можливо найняти власне кейтеринг-обслуговування, яке буде автономним від персоналу закладу. Свій персонал допоможе зекономити значну суму
 • чи існують акції або знижки на момент оренди приміщення
 • час роботи зали. Якщо час оренди надто короткий – варто уточнити можливість продовження святкування за додаткову плату
 • врахувати ризики. Чи є ймовірність зміни договірної вартості, щоб напередодні весілля не трапилася неприємна несподіванка

  Розмір приміщення

  Звісно, без цього фактору нікуди.

  catering-lviv

  Кількість посадочних місць та площа приміщення – це те, що дозволить кожному гостеві відчути себе затишно та комфортно.

  Цей фактор важливий для тих банкетів, які передбачають не лише застілля, але й тематичні фуршети, які розташовуватимуться периметром зали, але не перешкоджатимуть вільному руху гостей та будуть достатньо віддаленими від гостей, що сидять за столом. До того ж, у залі мусить бути присутня сцена для апаратури чи музикантів, а також майданчик для танців та розваг. Протестуйте зал. Щоб оцінити наскільки він оптимальний та зручний – спробуйте визначити кількість гостей, які розвиватимуться на танцполі та чи не заважатиме така кількість тим, хто сидить за столами, чи не перегороджується вид на сцену. Змоделюйте різноманітні ситуації та ставте адміністрації запитання “А якщо…?”, у випадку, коли на всі запитання знаходиться вдале рішення – цей зал точно ваш!

  Необхідно перевірити освітлення в банкетному залі, адже якщо його недостатньо, фотографії та відео будуть поганої якості. У закладі повинен бути не тільки кондиціонер, але і місце для куріння та гардероб, де гості залишатимуть свої речі.

  Розташування 

  Банкетний зал, в якому планується кейтеринг-весілля, мусить бути не тільки красивим та зручним всередині, але й вдало розташовуватися. Це забезпечить зручне добирання до місця свята.

   

  При розмові з адміністратором уточніть:

  • чи є автостоянка та на скільки паркувальних місць вона розрахована
  • чи є можливість під’їзду до головного входу весільного кортежу
  • чи є тераса, яку можна задіяти для десертного фуршету
  • чи є можливість організовувати салюти чи інші видовищні шоу

Заздалегідь вирішенні запитання  – це запорука вдалого весілля! Якщо йти за нашою інструкцією – ви точно виберете найкращий банкетний зал, який зробить весілля найщасливішим днем для вашої пари, а свято перетвориться на справжнє неповторне чудо з незабутніми моментами, затишком та коханням. 

 

Якщо ви в пошуках такого приміщення – напишіть нам і ми з радістю запропонуємо найкращі зали!